Ukončení letní sezony 2018

Mistrovskými závody ve Starém Městě pod Landštejnem byla ukončena šňůra Českého poháru v letním biatlonu. V naší první sezoně se z regionálních závodů kvalifikovalo do českého poháru 6 závodníků a ostudu rozhodně neudělali. Biatlon klub Ostrov se umístil z celkových 43 klubů na krásném 16. místě.

Individuální výsledky našich biatlonistů stoji za velkou pochvalu. V celkovém republikovém žebříčku se umístil Adam Kunc na 3. místě, Tonda Myslík na 18. a Fíla Tóth na 23. příčce . To vše z celkového počtu 58 registrovaných závodníků. Nezahálela ani naše dvojčata Terezka a Viktorka Drobných. V jejich nabité kategorii 134 biatlonistek se s konkurencí popraly na výbornou a mohou se radovat z umístění v přední části žebříčku. Vikče patří 12. a Terezce 19. místo 👍 Tom Jirásek pak sérii dokončil na 45. místě ze 116 závodníků.

Gratulujeme, děkujeme dětem za krásnou reprezentaci Biatlon klubu Ostrov, rodičům za jejich podporu a samozřejmě také sponzorům uvedeným na těchto klubových stránkách. Nyní již vyhlížíme naší první zimní sezonu 2018/2019